Fascinující a hluboce harmonizující metoda, která trvale vrací do života spokojenost a radost.

Zájemce o konstelaci dostane konstelaci a na závěr ještě odblokování stresu. Ošetříme tak nežádoucí účinky působení zbytkového stresu, které se někdy objeví po konstelaci. (Proto někteří účastníci konstelací nechtějí již více podstoupit tyto jakkoli léčivé procesy.)

Tento postup se osvědčil, jako vysoce efektivní a zároveň šetrný vůči klientovi.

I pouhá přítomnost konstelaci má blahodárný a harmonizující účinek na účastníka. Často najdeme v konstelaci rovinu, která velmi rezonuje s nasím vnitřním světem a automaticky dochází k ladění energetického pole přítomných.

O metodě

Rodinné (také systemické) konstelace je metoda, kterou uvedl do praxe německý psychoterapeut Bert Hellinger. Při svých terapiích zjistil, že v našem životě působí skryté síly, energie, nebo tzv. dynamiky, které nás ovlivňují, aniž jsme si toho vědomi a mohou působit proti přirozenému toku životu. Odhalil i určité léčivé procesy k vyrovnání a zharmonizování těchto negativních vlivů, které mohou nastolit žádoucí uzdravující změny.

Tato práce vyžaduje velký respekt a úctu a pak se mohou dít i zázraky.

Slyšela jsem názor, že "rodinné konstelace dneska dělá kdekdo". Je vidět, že lidé mají zájem a hledají způsoby řešení různých nevyhovujících situací ve svých životech. Je ale třeba přistupovat k sobě velmi ohleduplně, citlivě a s úctou.

Prošla jsem Školou Rodinných konstelací pod vedením Dr. Arnolda a Evy Polivky z Rakouska (studovali přímo u Berta Hellingera). Záměrně jsem čekala, až otevřou studium v České republice, protože mne velmi oslovil jejich způsob práce. Je to kombinace metody pro uvolnění stresu pomocí svalového testu a rodinných konstelací. Tím je umocněna efektivita celého procesu. Věřím, že zde jsem dostala tu nejlepší průpravu pro vedení konstelací.

Vedení Konstelací je pro mne velmi naplňující prací a srdeční záležitostí.

Kontakt

Karolína Rutová

+420 777 146 760

karol.rutova@seznam.cz

Nově mě zde můžete sledovat na Facebooku: RADOST ZE ZMĚNY

Náchodská 617/142
190 00 Praha 9 - Horní Počernice

a

Ordinace MUDr. G. Krejčové
U Vojenské nemocnice 10 
Praha 6 - Střešovice

www.homeopatiecz.com