Poradna pro zdraví a osobní rozvoj

Jsem ráda, že jste navštívili tyto stránky. Hledáte-li pomoc, chcete-li se zbavit problémů a uvést do harmonie jakékoli záležitosti, ať už méně či více závažné, ráda Vás přivítám v poradně při osobní konzultaci nebo se můžete zúčastnit skupinových kurzů, či konstelací.

Nabízím

  • individuální terapie pro odstranění stresu
  • semináře pro osobní rozvoj a růst
  • rodinné a systémové konstelace pro harmonický život

 Karolina Rutová

 

Od klientů

 

Milá Karolíno,

chci ti dodatečně ještě poděkovat za konstelace. Moc mi pomohly, je to neskutečné.

Všechno se vším souvisí, protože se vylepšily vztahy s dcerou i moje letité návaly hodně polevily.

Jsem naladěná, spokojená a šťastnáJ

 S láskou a objetím !

Šárka M.

 

Milá  Karolíno, chtěla jsem ti napsat hned po konstelaci(byla to ta na bolest),.Bolest ustoupila velmi,samozřejmě také rehabilituju,ale......Nikdy jsem si nedokázala představit,jak konstelace vlastně probíhá,ale byla to tedy jízda!Líbilo se mi to moc,moc.Ale především-jsi úžasný člověk,jsem moc ráda,že jsem tě poznala.A taky máš úžasnýho syna.
Některé z mých kamarádek se k tobě objednaly na terapii a jejich pocity jsou obdobné.Milá Karolíno,měj se krásně a někdy zase na shledanou
Eva H.


Milá Karolíno, chodím k Vám pravidelně od ledna 2014, kdy jsem se v životě dostala do stavu, že jsem nevěděla kudy kam, až se to projevilo i onemocněním... kamarádka řekla:´ Potřebuješ ke Karolíně´ :-).. ve Vás  a vašem pochopení, a úžasném umění jsem našla nejen postupně sebe, ale i recept na znovuobnovení funkčnosti mé rodiny a nás všech v ní...včetně školkových dětí, které na to, co ze mě vnímaly, reagovaly svých chováním ... po odblokování vždy daného problému, situace, změti pocitů s Vámi  je úžasné pozorovat na nich téměř ihned to uvolnění a zklidněné chování, aniž by si to uvědomovaly...To, že jsem se dostala do vaší péče a můžu za vámi přijít s popisem situace či pocity, se kterými leta nevím kudy kam, ve mě vyvolává jistotu, že žádný problém nebo spíše jeho vnímání, pochopení a postavení se k němu nebude trvat déle , než do našeho dalšího sezení...:-) těším se na každé další sezení, protože i když mám pocit, že není co už řešit, vždy se najednou něco objeví :-) děkuji za vše a těším se i nadále . H.S.

Kontakt

Karolína Rutová

+420 777 146 760

karol.rutova@seznam.cz

Nově mě zde můžete sledovat na Facebooku: RADOST ZE ZMĚNY

Náchodská 617/142
190 00 Praha 9 - Horní Počernice

a

Ordinace MUDr. G. Krejčové
U Vojenské nemocnice 10 
Praha 6 - Střešovice

www.homeopatiecz.com

 

Návštěvy

dnes10
týden102
měsíc758
celkem43167

Visitor Info

  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown